بیست انواع بازار اقتصادی خبرنگار قیمت

بیست: انواع بازار اقتصادی خبرنگار قیمت بازار آهن آلات صفحه ستون

ما هر لحظه با اصغر شاهوردی می‌میریم

همسر اصغر شاهوردی ۱۱ سال بعد از اتفاق تلخی که منجر به عارضه مغزی و زمینگیر شدن صدابردار باسابقه سینمای کشور عزیزمان ایران شده است هست، با گله از وضعیتی که ای..

ادامه مطلب

زنی که به منزل نرسید ، منیژه حکمت بعد از ۱۰ سال فیلم ساخت

«جاده قدیم» به کارگردانی منیژه حکمت تحویل دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر شد. منیژه حکمت بعد از ۱۰ سال فیلم ساخت/ زنی که به منزل ن..

ادامه مطلب

رمان بیل کلینتون سریال می‌شود

اولین رمان «بیل کلینتون» (رییس جمهور سابق آمریکا) که هنوز منتشر نشده است،‌ مورد اقتباس تلویزیونی قرار خواهد گرفت.. رمان بیل کلینتون سریال می شود ..

ادامه مطلب

سریال کیانوش عیاری متوقف شد

پیگیری های ایسنا جهت گرفتن گزارشی از سریال تازه کیانوش عیاری با عنوان «۸۷ متر» حاکی از این است که تصویربرداری این سریال از روز شنبه ( ۲۸ مرداد ماه) به ..

ادامه مطلب

ادبیاتی غنی داریم ولی نمی‌گذارند / علی نصیریان

«سانسور اجازه اندیشیدن نمی‌دهد. تمام مسئله ما این است که سانسور اجازه اندیشیدن به ما نمی‌دهد. نمی‌گذارد فکر نکنیم. ما را در چارچوبی نگه می‌دارد و نمی..

ادامه مطلب

شجریان در وطنش نمی‌تواند بخواند، من در شهرم نمی‌توانم بنوازم / کیوان ساکت

کیوان ساکت در «شب حافظ و موسیقی» در دلیجان گفت: در زیاد شهرهای کشور عزیزمان ایران و دنیا اجرا داشته‌ام، فقط در شهر خودم، مشهد، سال‌هاست که متأسفانه ب..

ادامه مطلب

بازیگر شهرزاد جهت ترخیص از بیمارستان سند گذاشت!

بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: مسئولین بیمارستان تا وصول چک متاسفانه گواهینامه من و مدرکی از تهیه‌کننده را گرو گرفتند تا هنگامی که که گواهینامه را نگرفتند اجازه..

ادامه مطلب